הבהרה משפטית

חברת זיפי אחזקות בע"מ מחזיקה בזכויות הבלעדיות של ייבוא משחק ההרכבה Pinblock (פינבלוק) ושיווקו בישראל, בנוסף לכך האתר (www.pinblock.co.il) , שמו ותכניו נמצאים בבעלות בלעדית של חברת זיפי אחזקות בע"מ.

התכתבות עם שירות לקוחות

אנו עשויים לאסוף מידע שמזהה אותך באופן אישי כאשר אתה שולח הערות, שאלות או הצעות למחלקת שירות לקוחות שלנו.

שימוש במידע אישי ולא-האישי שלך

אנו עשויים להשתמש, למכור, לחשוף, או בדרך אחרת להיפטר ממידע האישי שאנו אוספים בנסיבות הבאות:

ניתוח וקידום מכירות פנימיים

אנו עשויים להשתמש במידע אודותיך לצרכי סטטיסטיקה פנימית, עיצוב, מטרות תפעוליות כגון להעריך גודל הקהל שלנו; לנטר את דפוסי תנועה ; ולהבין צורך רכישה מבחינת מיקום, עניין לקוחות, רכישות ומגמות אחרות בקרב הלקוחות שלנו. כמו כן, אנו עשויים להשתמש במידע האישי שלך לשיווק ו / או הקידום של המוצרים או השירותים שלנו. אנו עשויים להוציא למיקור חוץ את כל המשימות האלו לצד שלישי על בסיס סודיות לקוח. אם קיבלת דואר אלקטרוני מעובדי זיפי אחזקות בע"מ ואינך מעוניין לקבל עוד הודעות דוא"ל, לחץ על הקישור לביטול הרישום שנמצא בחלק התחתון של האימייל אותו קיבלת.

בגלישה באתר www.Pinblock.co.il , "עוגיות" יורדו למחשב האישי שלך כדי שנוכל להבין במה את/ה מתעניין. ייתכן ונציג לך מידע רלוונטי יותר אליך לפי נתוני הגלישה שלך באתרנו. העוגיות אינם אוספות מידע אישי כמו השם, המייל שלך, כתובת אלקטרונית או פיזית או מספר טלפון.

שיתוף מידע

ייתכן ונשתף את המידע עם שאנו אוספים עם שותפים אסטרטגיים שלנו. שותפים אלו יגדירו בתקנון ונהלים משלהם על פי דרישה שלנו, את הצורך בלשמור על פרטיות הלקוח בכל עת.

תהליך קניה

נוכל לעשות שימוש במידע האישי שלך כדי ליצור תהליך קניה נוח וקל שכולל עגלת קניות אונליין שתאפשר לך לעקוב אחרי מוצרים נבחרים ולהמשיך לשלב הרכישה. אנחנו עשויים לשתף מידע על הרכישה שלך עם חברות וגופים שמאפשרים תהליך סליקה מאחר ותהליך זה נדרש לסליקה בטוחה של כרטיסי אשראי דרך אותם גופים ו/או לחברות שילוח שיבצעו את שילוח המוצרים לכתובת שלכם.

הצעות רכישה מצד שלישי

אנחנו עשויים לשלוח לכם הצעות שיווקיות וקידום מוצרים של חברות אחרות שאנחנו חושבים שעשויים לעניין אתכם.

דרישה חוקית

אנחנו רשאים לחשוף מידע אישי אם נידרש לכך על פי חוק ו/או לבדיקה במקרים בהם אנחנו צריכים לוודא שהחוק נאכף במקרים מסוימים, לענות לטענות נגדנו במידה ויש ובצורך שיהיה לנו במידה ונידרש לענות לפניות. בנוסף, אנו רשאים לחשוף מידע אישי במידה ונידרש להגן על זכויותנו ורכושנו, על האתר, העובדים שלנו, לקוחותינו או הציבור.

מכירות חברה

מידע שנאסף דרך האתר שלנו נחשב לסוד מסחרי של זיפי אחזקות בע"מ. כבעלים של מידע כזה, אנו עשויים לחשוף או למכור מידע כזה כנכס של החברה לחברות צד שלישי של החברה שלנו.

קישורים לאתרים אחרים

שים לב שאנו מספקים קישורים לאתרי אינטרנט של צד שלישי כשירות ללקוחות שלנו, ושאנחנו לא אחראים לנהלי התוכן או איסוף מידע של דפים אלה. אנא שימו לב כי מדיניות הפרטיות של אתרי אינטרנט אלה עשויה להיות שונים מאלה של אתר פינבלוק. אנו מעודדים אותך לבחון ולהבין את נהלי הפרטיות שלהם לפני מתן מידע כלשהו לאתרים האלו.

ילדים

האתר שלנו הוא אתר לציבור רחב ואינו מיועד ולא נועד לאסוף מידע אישי מילדים מתחת לגיל 13. כדי לכבד את פרטיותם של ילדים ולציית לחוק הגנה על ילדים בכל מה שקשור בתחום האינטרנט, ילדים מתחת לגיל 13 לא צריכים לספק כל מידע אישי באתר זה. אנו מבקשים שהורים ישגיחו על ילדיהם כשהם גולשים באינטרנט.

תנאי שימוש באתר

על ידי גישה לאתר, הנך מתחייב ומציג לזיפי אחזקות בע"מ (המכונה "בעל אתר") שאתה זכאי על פי חוק לעשות זאת ולעשות שימוש במידע הזמין באמצעות אתר האינטרנט.

סימנים מסחריים וזכויות יוצרים

סימני מסחר, זכויות יוצרים, שמות, סמלים וסימני השירות (להלן "סימנים מסחריים וזכויות יוצרים") המוצגים באתר זה רשום וסימני מסחר רשומים של חברת PINBLOCK Incושל חברת זיפי אחזקות בע"מ המחזיקה בזכויות ייבוא בלעדיות. אין במוצג באתר הרשאה להענקת רישיון או זכות להשתמש בכל סימנים מסחריים וזכויות יוצרים ללא אישור מראש ובכתב של בעל האתר. כל שימוש בלתי מורשה בסימני מסחר וזכויות יוצרים יהיה כפוף לתביעה משפטית.

קישורים חיצוניים

קישורים חיצוניים עשויים להיות מסופקים לנוחיותך, אבל הם מעבר לשליטה של בעל האתר ואין בעל האתר אחראי לתוכן המוצג בשום צורה. שימוש או הסתמכות על קישורים חיצוניים והתוכן המוצג הוא על אחריותך בלבד.

אחריות

בעל האתר אינו מעניק אחריות, מצגים, הצהרות או ערבויות (אם מפורש, משתמע בחוק, או שניתן להסיק) בנוגע לאתר האינטרנט. עם זאת, אם הביע בעל האתר באתר עצמו, בעל האתר יכול להציע אחריות או ערבויות על מוצרים שנשלחו.

תהליך רכישה

בעת הזנת פרטי אשראי, בעל האתר רשאי להציג לך הצעות נוספות. בחירה באחת ההצעות האלו או יותר, יגרמו לשינוי של העסקה המקורית ובחיוב של סך כל הרכישות שהלקוח בחר והסכים להם תוך כדי התהליך. עמוד אישור עם העסקה הסופית (כולל ההצעות שהלקוח בחר בהם בנוסף לרכישה במידה ועשה זאת) יוצגו. לחיצה על כפתור "אחורה" בדפדפן עלול לגרום לאיפוס דף ההזמנות שלך להזמנה המקורית לפני הצגת ההצעות הנוספות.

קופונים - ניתן לבצע שימוש בקופון אחד בלבד בכל רכישה. שימוש ביותר מקופון אחד יגרום לביטול הקופון השני שהוזן.

כתב ויתור אחריות

בעל האתר לא יהיה אחראי בשום צורה לכל אובדן, נזק (בין אם ישיר, עקיף או כתוצאה מפעולה כלשהי), פציעה אישית או לכל דבר הנגרם על ידי הלקוח או על ידי גורם צד שלישי (כולל החברה של הלקוח), כתוצאה ממעשה שניתן לייחס במישרין או בעקיפין לגישה ולשימוש באתר ו/או לכל שימוש הנעשה במידע שיש בו, במידע האישי של הלקוח ו/או של החברה שלו , או חומר ומידע המועברים דרך המערכת שלנו. במיוחד, לא הבעלים של האתר ולא גורם צד שלישי המעביר מידע או תוכן יהיו אחראים ללקוח או לאדם אחר, חברה או פירמה לכל אובדן , חבות, נזק (ישיר או עקיף), פציעה אישית או הוצאה מכל סוג שהוא הנובעת מכל עיכוב , אי דיוקים, טעויות או מחדל של כל חברת צד שלישי, או של כל פעולה שגורמת להפסקת פעילות של חברת צד שלישי מכל סיבה והחברה רשאית להפסיק את פעילותה בכל רגע נתון ללא התחייבות מכל סוג שהיא ללקוח.