מי אנחנו?

משחק ההרכבה פינבלוק מיובא באופן בלעדי על ידי חברת זיפי אחזקות בע"מ. זיפי אחזקות בע"מ היא חברה עם מגוון מוצרים מצליחים ובראשם אתר הקניות הפופולרי Zipy. לאחר שהבנו שאנחנו רוצים להרחיב קצת את האופקים שלנו, החלטנו לייבא לישראל את אחד המוצרים האהובים עלינו ביותר, משחק הרכבה. אחרי חיפושים מדוקדקים מצאנו את משחק הילדים המצוין פינבלוק שחווה הצלחה ענקית בארה"ב וסוחף אליו מיליוני רוכשים והחלטנו לייבא אותו לישראל כדי שגם כאן בשוק הישראלי הרותח, יהיה משחק הרכבה אמיתי ואיכותי.

למה אנחנו כאלה זולים?

פשוט, אנחנו היבואנים. פינבלוק הגיע לחנויות והמחיר קפץ פי 3. זו לא היתה המטרה שלנו כשהחלטנו על ייבוא המוצר אלא המטרה שלנו היתה להביא משחק הרכבה איכותי במחיר שווה לכל נפש לכל בית בישראל. כתוצאה מכך החלטנו להוציא את פינבלוק מהחנויות ולמכור אותו ישירות לצרכן דרך האתר כדי שנוכל לספק לכם את המחירים הטובים ביותר שניתן. איפה עוד תמצאו משחק הרכבה עם 1000 חלקים במחיר כזה?

על המשחק

פינבלוק הוא משחק הרכבה איכותי, מדהים ומאתגר. המשחק זכה לאזכור במגזין היוקרתי פורבס כאחד מעשרת המשחקים הטובים ביותר לשנת 2015 בארה"ב. מורכב בעצם מחלק אחד בלבד עם שני פינים בראשו ושני חורים בחלקו התחתון שמאפשר חיבור לחלקים אחרים. העיצוב המיוחד של פינבלוק מאפשר לכם ליצור גם מודלים דו מימדיים סטייל פיקסל ארט וגם מודלים תלת מימדיים בעזרת היכולת של החלקים המחוברים להתגמש ולהתעקם כפי שאתם רוצים. פינבלוק מורכב מפלסטיק ABS שהוא חומר חזק ואיכותי מאד. עד כמה איכותי? נאס"א משתמשים בחומר הזה בהדפסות התלת מימדיות שלהם. לכל אלו הדואגים, המוצר עבר בהצלחה את כל הבדיקות המחמירות של מכון התקנים ואנחנו מחזיקים באישורים לכך. המשחק אסור לילדים מתחת לגיל 3 ומומלץ לגילאי 6-7 ומעלה.

בברכה, צוות ההנהלה.